Scroll to top
© 2019, b.i.r Agency | Brand in Royalty
Share
en tr

Hikayemiz

Dünya hep aynı hızla dönüyor. Hala bir yıl 365 gün 6 saat. Değişen bir şey yok. Ya da perspektifimizi değiştirerek düşünelim. Aynı hızla dünya ve evren daima deniyor, değişiyor, gelişiyor.. b.i.r olarak bizim de bir döngümüz var. Bu döngüye ilerleme evrenimizin döngüsü diyoruz. Evrenin farklı farklı döngüleri içinde sizin için en doğru ilerleme döngüsünü keşfediyoruz. Asla reklam yapmıyoruz. Sizin hikayenizi yaratıyor ve sizi içeriğe dönüştürüyoruz..

Biz b.i.r (brand in royalty) Ajansız. Ve biliyoruz ki reklam unutulur ancak içerik daima kalıcıdır!  Markanız dünyanın değişimine, ilerlemesine katkı sağlasın istiyorsanız içeriğe dönüşmelidir. Ya içeriğin bir parçası olursun ya da içerik. Bu kadar basit. Basit güzeldir. Bazı şeyler sadece güzeldir ve bunun parayla asla ilgisi yoktur..

Yepyeni bir bakış açısıyla dünyaya bak. Olmak istediğin dünyayı ve döngünü tasarlayalım,  içeriğe dönüşmeni sağlayalım. İnsanlar seni sadece sevmesin seni yaşasın! Markanızı bir adım daha ileriye taşımayı hayal et. Dairesel ekonominin parçası ol… Tüm unsurlarınla, paydaşlarınla ve evrenin döngüsel hızını keşfet ve bu hızla bütünleş. Dünya, saatte 1.670 km hızla dönüyor. Güneşin etrafında ise saatte 108.000 km hızla dönüyor. Bu hız şu ana kadar dünyadaki hiçbir araçta mevcut değil..

Güneşin etrafındaki dönüş hızımıza rağmen bir yıl bizim için daima 365 gün 6 saat. İşte dünyanın bir yılda kat ettiği mesafeyi şimdi hesaplayalım isterseniz. 108.000 x 24 x 365 =  946.080.000 km + (artık 6 saat x 108.000)  =  946.728.000 km. Bu sadece tüm insanlığın dünya ile beraber uzayda kat ettiği mesafe. b.i.r Ajans için ise geziye çıktığımız en büyük, en konforlu, en çok yol aldığımız ve bütün evreni bize dolaştıran yegâne araç, dünyanın ta kendisidir.

Bizler müşterilerimizin ödediği ücretle bilim yaparız, sanat icra ederiz, düşünürüz, gezeriz, farklı perspektifler ararız, tartışırız, kimsenin gitmediği yerlere gideriz. O kadar çok çalışırız ki neredeyse yaşam şeklimiz çalışmak olmuştur. Sadece içeriğe dönüşmek için gereken hikayeleri keşfetmekle kalmaz, içerikler yaratırız. Kültürel olarak herkese değer verir, herkesten bir şey öğreniriz. Keşfetmeye aç olmayan kimseyle aynı ortamda çalışamayız. b.i.r sizin için sizlerle bir yaşadığı döngünün hikayesinde gerekli rollerini ustalıkla üstlenir.

Services

Tüm dünyanın müthiş yaratıcı zekâlarıyla ortak çalışma alanları oluşturuyoruz.

Yaratıcı işler için çalışırken, markaların iletişim şeklinin insanları mutlu etmesini sağlarız. Amacımız, yaptığımız işlerle insanları mutlu ederken içerikleri geliştirmek ve markalara doğru iletişimin yolunu açmaktır.

Kreatif Yaklaşım...

b.i.r olarak bizler insan odaklı tüm yaratıcı içerikler oluşturur, oluşturulmuş yaratıcı içerikleri de takip ederiz. Türkiye’de ve dünyada yaratıcı işlerle nasıl ortaklaşacağımızı ve onlara insan odaklı nasıl katkı sağlayacağımızı düşünürüz.

Birlikte Dünyayı Değiştiriyoruz!

Günümüzde reklamlarla insanlara ulaşmak her gün daha da zorlaşırken; b.i.r olarak biz markanızın rahatlıkla ulaşabilir olması için benzersiz bir çıkış yolu sunuyoruz. Böylece markanızın insanların aklından çıkmayacak bir yere sahip olmasını sağlıyoruz.