Scroll to top
© 2019, b.i.r Agency | Brand in Royalty
Share
en tr

Döngü

Evrende her şey dairesel bir düzenek içindedir. Ancak evrende daire çizmek, dönüp dolaşıp aynı yere gelmeyi kast etmez. Sadece dönerek aynı anda ilerleriz, gezeriz, keşfederiz. Dünya güneşin etrafında dönerken tüm takım arkadaşları olan gezegenlerle birlikte güneş sistemi olarak galaksinin etrafında yol alır, galaksimiz de başka sistemlerin etrafında. Hiçbir zaman, hiçbir kütle aynı yerde kalmaz. Daima ilerler. Zaman akar, konumlar değişir. Markalar ya da içerikler için bu döngü ritmini oluşturmak, yakalamak, sistemi oluşturmak profesyonellerin işidir. Eğer döngü sistemini doğru şekilde oluşturursanız sonsuz ve büyük keşiflerle dolu bir yolculuğun kapısını aralamış olursunuz.

Evrenden, dünyadan, paydaşlarınızdan, müşterilerinizden aldığınızın çok daha fazlasını onlara vaat eder ve kazandırırsınız. İşte mükemmel ekonominin kapısını açmış olursunuz. Kazancınız yükselirken şişmanlamazsınız. İşletme körlüğü, fil etkisi gibi terimler sizin için geçerli olmaz. Lineer (Doğrusal) Ekonominin yaratıcısı gibi tek düzelik ve doğrusallık dünyasından sıyrılır, yepyeni alanlar keşfedersiniz.

Değişime hazır olun. Geleceğin dünyasında yapay zekaların çalışma felsefesi ile alakalı yazılacak anayasayı düşleyin. Yapay zekalar şirketleri büyütmek üzerine mi çalışacak yoksa dünyanın yok olmasına engel olmak için mi? Tabii ki her şey insan ve doğa merkezli olacak. Bugünden onlarca uluslararası marka geleceğe hazırlanıyor. İnsan ve doğa odaklı pazarlama ve iletişim stratejileri belirlemek için büyük enerji harcıyor. İşte biz b.i.r olarak tam da bu noktada duruyoruz.

Markalarımıza, döngü sisteminin yaratacağı mucizeleri keşfettiriyoruz. Yaratıcı zekalarımızı bu yönde çalıştırıyor ve bu yönde çalışıyoruz. Şirket kültürümüz, iletişime yaklaşımımız tamamen bu döngüyü yaratmaya ve uygulamaya yönelik. Artık insan odaklı iletişim şeklinin, döngüsel büyümenin, kazandıklarınızdan fazlasını doğaya ve insanlara geri vermenin zamanı çoktan geldi hatta geçiyor. Geleceğe ilerleme Döngüsel Olacak!  b.i.r’ in döngü yaklaşımı sayesinde tüm kurallar değişiyor. Bu harekete katılmak için bize yazabilir, bizi arayabilir, bize katılabilirsin.

Services

Eğlence ve sanat dünyasının ürettiği içerikler

İnsan odaklı oldukça hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oluyor.

İçerikler gün geçtikçe daha da profesyonelleşiyor ve çok büyük öneme sahip oluyorlar. İçerikler geliştikçe; toplum gelişiyor, toplum içerikler üzerinden tüm bilgi akışını ve vizyonlarını oluşturuyor.

Gelecek

Bir gün herkes bir içeriğe dönüşecek… Geleceği düşünmek, geleceği tasarlamak, geleceğe doğru yaşamak… Evet bir gün herkes içeriğe dönüşecek.

Bilgi

b.i.r, tüm paydaşlarının bilimin ve teknolojinin son fırsatlarından faydalanmasını sağlarken, kendi de sektörü ile alakalı her gün yeni standartlar oluşturur.

Dairesel Ekonomi

Bir dünya düşünün… Herkes kazandığından daha fazlasını topluma geri versin.. Kazanma felsefesinin kökten değiştiği bu sistemle üretim yapanların dünyasına hoş geldiniz!